Český
Český Polský Angličtina

Rychlost a bezpečnost přenosu dat

Přepínač značky IPOX-to je široká skupina výrobků, určených pro realizaci spolehlivé dopravní spojení mezi newralgicznymi prvky profesionální systémy pro přenos informací. Bez ohledu na místo určení profilu instalace, komunikační dovednosti, poskytují rychlý a snadný přenos dat se zachováním flexibility struktur a správné zajištění bezpečnosti systému.

Zařízení fungují na základě osvědčené technologie, která poskytuje nejen stabilitu, ale také přístup k moderním formám sdílení informací. V závislosti na preferovaný typ používaných bodů, инициирующих a s pravomocí přijímat signál, je možné navázat spojení, a také integrovaný přenos souborů pomocí kabelů ethernet a fiber-optic.

Vysoká rychlost, různé šířka pásma a flexibilní dosah přenosu dat umožňují přizpůsobit funkčnost přepínače charakteru stávající instalace. Přepínač IPOX poskytují plnou podporu nejen pro standardní síťové zařízení, ale i moderních IP kamer, určené pro kamerové systémy. Atraktivní design, nejrozšířenější tvar tělesa, moderní technické řešení a spolehlivost práce je v proměnných prostředí, poskytují účinnost struktury pro sdílení informací, založené na rozhodnutích značky IPOX.

Transmisja sygnału z monitoringu

Proč přepínač IPOX?

Přepínač IPOX poskytují provádění komunikačních systémů založených na rychlém a bezpečném používání dat ze všech zařízení, pracujících. Flexibilita a komfort v konstrukci stavby, ale také komplexní služby v signálu zajišťují spolehlivost práce malých i rozsáhlých sítí.

Přepínač značky IPOX-to je základ moderních systémů pro výměnu informací

Flexibilita

Kompatibilita se zařízeními propůjčit a odbierającymi signál a podpora moderních technologií univerzální zpracování signálu umožňuje realizovat komunikační systém, ve tvaru a charakteru v závislosti na individuálních potřebách uživatele.

Rozsah

V závislosti na typu použité formy přenosu signálu, ale také použité příslušenství, kterým se stanoví vztahy mezi prvky velmi síti může dojít na maximální vzdálenost se pohybuje od několika set metrů do několika desítek kilometrů. Volitelné přizpůsobení zařízení pro práce na proměnné vzdálenosti zaručit výběr zařízení, odpovídající potřebám uživatele.

Všestrannost

Přepínač IPOX je skupina zařízení, vytvořené pro zajištění profesionální obsluha příchozího signálu. Bez ohledu na charakter používané zařízení, přepínače poskytují plnou podporu pro přenášený datový tok. Integrovaný přístup pro přenos signálu zajišťuje budování systémů IT a bezpečnosti, konzervanty vysokou боеготовность.

Bezpečnost

Zařízení промаркированный logem značky IPOX je vybaven řada řešení, které se starají nejen o účinnost, ale také bezpečnost přenášených informací. Imunita na vliv extrémních hodnot teploty a aktivní ochrana procesu přenosu dat jsou zárukou stabilní provoz instalace.

Síťové přepínače značky IPOX jsou vybaveny klimatizací, také na řadu technických řešení, které usnadňují každodenní práci, podporu a modernizaci systému. Díky podpoře, a to zejména, technologie Plug&Play a Hot-Pluggable opravdu rychlé přidání dalších prvků sítě, aniž by zasahoval do práce jiných struktur instalace. Bezpečnost práce jednotlivých zařízení, tak i v rámci celého systému je zajištěna prostřednictvím inteligentní automatizované analýzy a aktivní ochranu životního prostředí instalace.

Moderní design, inovativní technologii, flexibilitu forem zpracování signálu a zvýšení spolehlivosti práce, jak s kamerami pro video dohled IP, stejně jako dalšími prvky IT systémů dělají přepínače síťové IPOX tvoří základ profesionálních struktur pro výměnu informací.


Notice: Undefined index: cookie_consent in /home/html/ipox.cz/public_html/www/templates_c/front/e7887909dd5843fa0b99cfe1f74dbf21f52dbdf4.file.category.tpl.php on line 502