Český
Český Polský Angličtina

Monitoring AHD

Monitoring AHD je inovativní standard obrazových systémů zabezpečení, který umožňuje nahrávat obraz a zvuk ve vysokém rozlišení v rámci analogových struktur systému. Žádná komprese nebo zpoždění při přijímání signálů z kamer a také schopnost zachytit matriál audio / video, a to i ve vzdálenosti 500 m, zajišťuje vysokou účinnost obrazového dohledu  prováděného v reálném čase.


Základem pro instalaci AHD jsou dobré kamery a  nahrávací zařízení pro monitoring. Duální kamery AHD značky IPOX mají již moderní snímače obrazu Sony Exmor, které umožňují přesně zaznamenat okolí s maximálním rozlišením 1920x1080 pixelů. Vylepšený detail obrazu, přirozená rychlost animace a věrně zobrazené zbarvení pozorované scény poskytuje snadnou identifikaci míst a objektů, které jsou pokryty kamerovým monitoringem. Výhodou zařízení je také možnost pracovat v rámci analogového režimu (960H), nebo AHD (1080p). Flexibilita při výběru způsobu  fungování kamer umožňuje bezproblémovou lokalizaci zařízení tak v  nových instalacích AHD , jak rovněž ve stávajících strukturách analogové televize.


Rozšířený balíček systémů řízení a korekce poskytuje další zabezpečení pro čitelnost záznamů zachycených bez ohledu na aktuální povětrnostní podmínky. Inteligentní systém analýzy reálně umožňuje automatické kalibrování parametrů video a okamžité přizpůsobení kamery měnící se scenerii monitoringu. Spolehlivost práce v průběhu dne i v noci  poskytuje také automatizovaný přísvit z infračervených světelných zdrojů, skládající se ze systému silných diod LED. Přesná infračervená emise umožňuje archivovat čitelný obraz v noci bez potřeby externích světelných zdrojů.


AHD technologie je také spolehlivý způsob komunikace kamer s rekordéry, který nevyžaduje použití dalších zesilovačů nebo převaděčů signálu a lze ho provést použitím standardního koaxiálního kabelu. Velký dosah přenosu až 500 m a otevřený charakter standardu umožňuje flexibilitu v navrhování, výběru a umístění zařízení v  rámci instalace CCTV.


Kamery Analog High Definition spolupracují s každým nahrávacím zařízením, které podporuje monitoring v režimu AHD nebo analogu. Tribridní nahrávací zařízení AHD IPOX poskytují plnou podporu pro signál vysílaný nejen z kamer AHD, ale i z celé řady spolupracujících zařízení, které působí ve více různých  technologiích pro monitoring. Vysoký výkon a dostupnost praktických technických řešení vytváří komfortní podmínky pro výstavbu a dohled nad systémem přímo a  také pomocí dálkového ovladače. Možnost vyvolat a konfigurovat menu OSD kamer z úrovně záznamového zařízení, přístup k monitoringu v sítích s proměnnou IP adresou a také komplexní podpora pro mobilní zařízení výrazně zlepšuje personalizaci a každodenní práci ze záznamovým zařízením. Univerzální rekordér pro CCTV kamery představuje sílu a účinnost bezpečnostního systému.


Kamery a rekordéry AHD umožňují vytvářet instalace monitoringu při zachování největších výhod analogových i  digitálních  systémů IP. Flexibilita, vysoce kvalitní obraz a zvuk, schopnost simultánně vysílat řídicí signály a kompatibilita se zařízeními a doplňky pro rozšíření a přeměnu signálu zaručují nezávislost a účinnost zabezpečení operačního systému. Průmyslová televize CCTV AHD je nová kvalita monitoringu za atraktivní cenu!


Kamery AHD
AH1224D, AH1236DV, AH1223T, AH1236TV, AH1203TV

Rejestratory AHD
PX-AHD3904EA, PX-AHD3908EA, PX-AHD2916MB, PX-AHD3932PD

Dodano 2015-12-18 08:19:30


Notice: Undefined index: cookie_consent in /home/html/ipox.cz/public_html/www/templates_c/front/69422ee30ef216a93cad71a1ccbecd9d1b7dd182.file.new_view.tpl.php on line 311