Český
Český Polský Angličtina

Monitoring nové generace

Technologie H.265 byla vyvinuta za účelem podpory zařízení vybavených nejmodernějšími systémy pro zachycení obrazu. Zvýšení rozlišení snímačů (převodníků) používaných v kamerách vedlo k potřebě vytvořit řešení, která umožňují přenos videa o optimální velikosti datového toku. Zpracování záznamů pomocí kodeku H 265 může účinně snížit velikost záložních souborů při zachování přirozené reprodukce pozorované scény. Nový standard multimedií našel  využití také v systémech obrazového monitoringu, nacházejících se na kamerách a rekordérech, zachycujících obraz z okolí, jeho  kvalita výrazně převyšuje existující  formát Full HD. Nové megapixelové IP kamery a  NVR rekordéry značky IPOX podporují monitoring  vysokého rozlišení a také inovativní kompresi dat v technologii H.265.
 

Premiérové modely síťových IP kamer fungují na základě profesionálních obrazových snímačů Sony Exmor velikosti 5 megapixelů. Tyto nové systémy pro zachycení obrazu umožňují přesné archivní videa v rozlišení 2592x1944 pixelů a v přirozené paletě barev prostředí. Dvakrát větší detail ve srovnání se standardním Full HD není jedinou výhodou nové řady přístrojů. Megapixelové kamery IPOX mají vestavěné systémy detekce a  analýzy videa, prostřednictvím kterých je možná přesná personalizace a komplexní řízení pozicí monitoringu. Odolnost vůči povětrnostním podmínkám a praktická montážní řešení zaručují snadnou instalaci a spolehlivý provoz kamer i v náročném prostředí pozorování.


Automatizovaná kontrola a přesné řízení kamerami a také  celým  systémem zabezpečení, to  je úkol pro profesionální videorekordéry. Nové modely přístrojů označené  logem IPOX umožňují nepřerušovanou obsluhu nejnovějších megapixelových kamer nahrávajících obraz v kvalitě 5 megapixelů. Tovární podpora komprese H.265 zajišťuje realzaci instalace monitorovacího systému s vysokou kvalitou obrazu a sníženou potřebou místa na disku pro  archivování materiálů. Inteligentní řídicí a monitorovací funkce poskytují snadnou manipulaci a práci  s nahrávacím zařízením a inovativní identifikační systémy a systémy síťové komunikace zaručují rychlost, intuitivnost a automatizaci konfigurace a rychlého přístupu k zařízení přes internet.
 

Kamery a rekordéry 5 Mpx  s kompresí H. 265 nastavují novou úroveň ve fungování a kvalitě  obrazových systémů zabezpečení. Viz nové produkty!


Dodano 2016-06-22 13:31:35


Notice: Undefined index: cookie_consent in /home/html/ipox.cz/public_html/www/templates_c/front/69422ee30ef216a93cad71a1ccbecd9d1b7dd182.file.new_view.tpl.php on line 311