Český
Český Polský Angličtina

Vyšší úroveň přenosu dat

S potěšením oznamujeme rozšíření naší nabídky se širokým seznamem zařízení pro přenos a zpracování signálu. První kategorií produktů jsou průmyslové síťové přepínače. Moderní spínače a přepínače PoE umožňují rychlý a bezpečný přenos signálu mezi prvky společné struktury sítě. Přepínače byly navrženy pro bezporuchový provoz jako součást malých a složitých instalací IT zařízení. Přepínače byly také přizpůsobeny pro práci s monitorovacími kamerami a videorekordéry. Zařízení zařízení v technologiích Plug & Play a Power over Ethernet zvyšuje uživatelský komfort práce a poskytuje větší flexibilitu při návrhu páteřní části instalace. Podpora populárních synchronizačních standardů, výměna informací a zabezpečení zaručují efektivní fungování bezpečnostního systému.

Druhá kategorie nových nabídek je neocenitelnou podporou pro bezpečnostní systémy ve formě signálních filtrů, adaptérů PoE a prodlužovačů, jakož i video transformátorů a měničů. Rozsáhlý katalog zařízení pro přenos dat umožňuje správci rozšířit funkčnost systému sledování videa pomocí vlastností různých médií pro přenos signálu. Vyberte si pokročilá řešení v komunikaci značky IPOX a získejte nové příležitosti pro implementaci a vývoj bezpečnostních systémů.

Dodano 2016-12-01 08:47:24


Notice: Undefined index: cookie_consent in /home/html/ipox.cz/public_html/www/templates_c/front/69422ee30ef216a93cad71a1ccbecd9d1b7dd182.file.new_view.tpl.php on line 311