Český
Český Polský Angličtina

Profesionální správa monitorovacího systému

Inovativní digitální diktafon s monitorovací skupinu analogového HD byly vytvořeny s myšlenkou o komplexním zajištění správnosti fungování jak malých, tak i složitých struktur, zařízení pro video dohled. Dvr značky IPOX jsou vybaveny moderním základní prvky, které podporují spolehlivost zařízení 24 hodin denně a bohatou sadu pokročilých funkcí, které usnadňují pohodlné použití a snadnou adaptaci systému na specifika cílového místa pozorování.

Zařízení přizpůsobené pro bezproblémové práci s profesionálními kamerami analogovými operującymi na technologii AHD, TVI, CVI a CVBS. Vysoce kvalitní obraz a zvuk, улавливаемого fotoaparátu umožňuje dosáhnout účinný bezpečnostní systém s minimálními náklady na společné výdaje, související s výstavbou instalaci. Monitoring v technice ANALOGOVÉ HD-to je ideální alternativou pro síťové infrastruktury, sledování TCP/IP.

Bez ohledu na model, každá z prezentovaných registrátorů umožňuje provádění staveb zařízení pro video dohled složité nejen z HD kamery, ale také z tradičních řešení analogových, tak i moderních megapixelové IP kamery. Podpora tří samostatných technologií pro monitorování-to není jediná věc, důstojnost trybrydowych registrátorů IPOX.

Proč rekordéry IPOX?

Dvr značky IPOX-to není jen víceúčelové zařízení, určené pro komplexní služby, web-kamery, ale je to především základy výkonných struktur sledování.

Dobrý recepční v kombinaci s moderními fotoaparáty zaručuje přesnou a kontinuální archivace záznamy ve vysoké kvalitě obrazu a zvuku.

Recepční IPOX jsou skvělým řešením pro údržbu kamerových systémů

Wielosystemowe

Dvr značky IPOX jsou navrženy pro práci na základě populárních video monitorovací systémy: AHD, HD-TVI, HD-CVI, IP, a také tradičními analogovými zařízeními. Nezávislá podpora signálu z různých kamer vám umožní vybudovat kamerový systém prakticky kdekoliv a konfigurace. Větší flexibilita v návrhu struktury a spolehlivost fungování systému zaručují komfort práce a bezpečnost uživatele.

Digitální zoom

Funkce digitálního zoomu je podporován moderní digitální hlasové záznamníky IPOX. Pomocí pozorování, systém e-zvětšení je možné si rozsah a prozkoumat oblast, která je registrována v komoře. Díky tomuto řešení, skutečně, koncentrace jen pozornost obsluhy, dohled na objektech, důležitých pro bezpečnost ochranianego místa.

Detekce pohybu

Systém detekce pohybu dává možnost automatického spuštění procesu registrace obrazu z kamer, v případě detekce objektů pohybujících se v rámci ochranianych zón alarm. Automatizovaný práce registrátor poskytuje účinnost bezpečnostních systémů a zajišťuje vysoký komfort práce s kamerovým systémem.

Masky soukromí

Individuální sledování každé místo je jedním z ukazatelů dobré kamerového systému. Proces přesného výběru priorit zabezpečení jednotlivých území ochranianego objektu je možné při použití funkce oblastí ochrany osobních údajů. Díky přehrávače se systémem aktivních masek video skutečně schopen orientace veškerou pozornost na citlivé body monitorování dodržování práva na soukromí třetích tváří.

Díky podpoře rozsáhlého katalogu funkcí a monitorovací systémy, opravdu, rychle a snadno přizpůsobit parametry nastavení práce s potřebami konkrétního uživatele. Automatizované procesy řízení, vzdálené nastavení a ovládání, možnost synchronizace se zařízením podporujícím alarmy, stejně jako snadný přístup k kamer v reálném čase prostřednictvím prohlížeče a mobilní zařízení. Systémy založené na registrátoři poskytují spolehlivost a výrazně zvyšují komfort ovládání systému uživatelem.

Dvr značky IPOX je to nejlepší odpověď na potřebu výstavby instalaci cctv ukládá vysoké úrovně efektivity a flexibility struktury.


Notice: Undefined index: cookie_consent in /home/html/ipox.cz/public_html/www/templates_c/front/e7887909dd5843fa0b99cfe1f74dbf21f52dbdf4.file.category.tpl.php on line 502